این محصول با ایجاد پوشش اکریلیک بی رنگ باعث ایجاد اثر ضد آب و لکه برای بلند مدت میگردد.این محصول برای پرکردن و بستن حفره ها در سطوح جاذب و پرمنفذ بکار میرود،رنگ و بافت سنگ را تقویت و تشدید میکند و باعث محافظت بهتر و راحت تر از سنگ میشود.ترجیحاً برای فضاهای داخلی استفاده میشود
این محصول بتونه حاوی حلال، ساخته شده از رزینهای اکریلیک فوق العاده است. این محصول در برابر هوازدگی مقاوم است، رنگ نمی¬بازد و بنابر این برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب است .رنگ سطوح فرآوری شده با این ماده به درخشندگی پارچه ساتن براق می گردد. محافظت از سطح نیز ساده تر می شود.
این محصول برای پرکردن خلل و فرج سنگهای طبیعی و مصنوعی جاذب به کار می رود. مانند: مرمریت، گرانیت، اسلیت، اسلبهای سولنهوفر، سنگهای ماسه ای ،کوارتزیته ،آجر و بتنهای هموار، در فضای باز و بسته به کار می رود.
1- نظافت: سطح باید تمیز ،کاملا خشک و عاری از هر گونه لایه ای باشد .بسته به نوع سنگ ودرجه آلودگی محصولات زیر پیشنهاد می شوند:

(پاک کننده سیمان از روی سرامیک و سنگ)AKEMI Concrete Film Remover, (پاک کننده زنگ زدگی برای گرانیت)AKEMI Rust Remover, (لایه بردار واکس)AKEMI Wax Stripper, (خمیر پاک کننده روغن و گریس)AKEMI Oil And Grease Remover Paste, (پاک کننده رنگ)AKEMI Graffiti Remover, پس از تمیز کاری با آب فراوان شستشو دهید و قبل از فرآوری مراقبتی سنگ باید کاملا(معمولا 1 الی 2 روز) خشک شود .

2- بایک برس، اسپری یا غلطک رنگ لایه نازکی از محصول رقیق نشده را به طور یکنواخت روی سطح بمالید و تا قبل از خشک شدن سنک آن را از رطوبت و نور مستقیم خورشید محافظت نمایید.

3- با توجه به دما اجازه دهید سطح مدت 10 الی 60 دقیقه خشک شود .

4- برای سطوح جاذب عملیات را دو بار تکرار کنید .

5- ابزار آلات را با محصول Akemi nitro-Dilutionتمیز نمایید.

6- برای نظافت دوره ای Akemi Mild Stone Soap بهترین اثر بخشی را دارد.

- از دستکش محافظ دست آکمی استفاده نمایید.

- این محصول نباید روی سطوح پولیش شده ، ساب زده و لعابی یا مرطوب استفاده شود.

- پیشنهاد می شود در فضای باز به جای این محصول از Akemi Colour Intensifierاستفاده کنید.زیرا پایداری این محصول در فضای باز کم است.

- این محصول برای محصولات کوره شده مناسب نیست .مانند:خشت،آجر لعابی و ظروف سفالی.

- اشیائی که نسبت به حلالها حساس هستند مانند مواد ترکیبی مختلف، کائوچو و قطعات لاکی نباید در محیط کار با محصول قرار گیرند.

- لایه های باقی مانده از این محصول می توانند به راحتی توسط محصول Akemi Wax Stripperپاک شوند.

- پس از استفاده کامل از محصول ،محتویات قوطی را به طور کامل تخلیه نمایید و ظرف خالی را در محل بازیافت قرار دهید.

پوشش: حدود 10 الی 20 مترمربع/لیتر

رنگ: روشن و زلال مثل آب

چگالی حدود 0.91 گرم /سانتی متر مکعب