پاک کننده دیوارنوشته

این محصول برای پاک کردن رنگ و دیوارنوشته ها و جای برس نقاشی از سطوحی که محافظت نشده اند و همچنین نسبت به حلال ها حساس نمیباشند مانند سطح سنگ های طبیعی و مصنوعی،بتن و فلز کاربرد دارد..
این محصول عاری از اسید ،قلیا و کلرید هیدروکربن می باشد و بر پایه ی حلالهای بسیار مؤثر است که قدرت پاک کنندگی لکه های مقاوم در برابر حلال¬ها را دارا می باشد. این محصول دارای ویژگی های برجسته زیر است:

- اگر محصول روی سطوح مینا یا روی رنگ مالیده شود، خاصیت متورم کردن و حل کنندگی دارد.

- به دلیل چسبندگی ژله ای مانند می تواند به راحتی روی سطوح عمودی به کار گرفته شود.

- این محصول باعث ایجاد لکه و پخش رنگ روی سنگ نمی شود.

- به آسانی توسط بخار پاک می شود

1- این محصول یک عامل پاک کننده برای پاک کردن نقاشی های روی دیوار و ذرات رنگ، از روی نماهای ظاهری، ساختمانها، آثار تاریخی، و غیره به کار می رود. به ویژه برای بازهای معدنی و سنگهای طبیعی و مصنوعی مانند: مرمریت، گرانیت، بتن، آجر، آجر لعابی، آجر آهکی ابتدا عملیات را روی یک سطح آزمایش کنید.Agglo و پلاستیک مناسب است.
1- سطح باید خشک باشد.

2- دمای ایده آل برای انجام کار 10 الی 30 درجه ی سانتی گراد دور از نور مستقیم خورشید است.

3- این محصول باید توسط یک برس رنگ و یا کاردک به طور یکنواخت به سطح مورد نظر مالیده شود.

4- برای اینکه محصول بتواند تاثیر گذار باشد باید به مدت 10 الی 15 دقیقه روی رنگ بماند. رنگهای خیسانده شده را می توان با آب گرم از بین برد. برای نواحی بزرگتر پیشنهاد می گردد از جت آب گرم استفاده شود. آب حاصل از شستشو باید به سیستم فاضلاب هدایت شود.

5- در موارد حاد باید از محصول دوباره استفاده کرد به این صورت که ابتدا محصول را روی سطح بمالید و بگذارید به مدت 10 الی 15 دقیقه اثر کند، پس با یک برس زبر به خوبی تمیز نمایید و سپس سطح را شستشو دهید.

6- پس از تمیز کاری پیشنهاد می شود سطوح با محصول Anti Graffiti6 جهت مراقبت های بعدی پوشانده شوند.

- این محصول در تماس با سطوح رنگ شده خاصیت خورندگی دارد و برای پاک کردن چوب مناسب نیست زیرا چوب باد می کند. همچنن برای پلاستیکهایی که حساس به حلال هستند نیز مناسب نیست. در موارد نا مشخص این آزمون باید روی یک سطح شفاف انجام شود. برای تمیز کاری سطوح عمودی با جت بخار، باید از بالا به پایین سطوح را تمیز کنید. روی سطوح زبر و خشن با خلل و فرج مانند سنگ های ماسه ای که با محصول ضد رنگ و دیوارنوشته فرآوری نشده اند، آثار رنگ ممکن است باقی بماند زیرا رنگدانه ها در عمق سنگ نفوذ کرده اند.

- پس از استفاده کامل از محصول ،محتویات قوطی را به طور کامل تخلیه نمایید و ظرف خالی را در محل بازیافت قرار دهید.

پوشش: حدود 50 الی 100 گرم/متر مربع

رنگ: شفاف- شیری

درجه غلظت: ژل مانند- پایدار

مقدار PH: حدود 6

چگالی در 20 درجه سانتی گراد: حدود 1 گرم /سانتی متر مکعب

طول عمر: حدود1 سال در صورت نگهداری در مکان خنک، دور از یخ زدگی و در صورتی که در ظروف آک درب بسته نگهداری شود.