پاک کننده قوی کوارتز

تمیزکننده آماده استفاده عاری از اسید و فسفات و باز که قابل تجزیه در محیط زیست است.استفاده از این محصول در مکان هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند ایمن و بی ضرر میباشد(تایید شده توسط موسسه تست آلمان)

برای تمیز کردن هفتگی میز کار آشپزخانه،پیشخوان ها و دیگر سطوح ساخته شده از سنگ کوارتز بکار میرود.با قدرت زیاد لکه های سطحی (مخصوصاً کثیفی های روغنی و گریسی) را تمیز میکند.

تمیزکننده قوی کوارتزAKEMI یک اسپری تمیزکننده بدون اسید، آماده برای استفاده تولید شده از سورفکتانت‌های غیریونی، مواد کمکی، مواد بدبو و حلال‌ها است. این محصول فاقد فسفات و باز است؛ سورفکتانت‌های موجود مطابق با قوانین مجاز برای سورفکتانت‌ها زیست‌تخریب‌پذیر است.
تمیزکننده قوی کوارتز AKEMI برای تمیز کردن سریع و کامل میز کار آشپزخانه، پیشخوان‌ها و دیگر سطوح کوچک ساخته شده از سنگ‌های کوارتز مناسب است (سنگ‌های مهندسی مانند Caesarstone، Cambria، Silestone، Zodiaq و غیره).
1. تمیزکننده قوی کوارتز AKEMI را به طور یکنواخت بر روی سطح مورد نظر اسپری کنید.

2. آن را با یک پارچه مرطوب پخش کنید و اجازه دهید برای مدت کوتاهی کار کند.

3. سپس آلودگی را با پارچه مرطوب پاک کنید. سطح را به خوبی با یک پارچه بدون کرک تمیز کنید تا جایی که سطح بدون رگه شود.

4. برای آلودگی‌های سخت، از تمیزکننده اساسی سنگ طبیعی AKEMI زیاد استفاده کنید، و اجازه دهید 5 تا 10 دقیقه بر روی سطح بماند. در صورت نیاز سطح را با یک برس تمیز کنید.

- تمیزکننده قوی کوارتز AKEMI را بر روی مواد مصنوعی که به حلال‌ها مقاوم نیستند یا لاستیک‌ها اعمال نکنید. در صورت تردید، ابتدا بر روی یک ناحیه نامشخص آن را تست کنید.

- مقدار اضافی از محصول منجر به ایجاد شکوفه و لکه می‌شود، که می‌توان آن را با آب پاک کرد.

- برای دفع مناسب ضایعات، ظرف محتوی آن باید کاملاً تخلیه شود.

رنگ: بدون رنگ

دانسیته: تقریباً g/ml 0.1

میزان pH : تقریباً 10

انبارداری: در صورت نگهداری در جای خنک و بدون یخ زدگی در بسته‌بندی اصلی خود، تقریباً 2 سال