پدهای سوپرشاین

SuperShine و SpongeLux  در اندازه های استاندارد موجود هستند و آنها می توانند در هر نوع ماشین مراقبت از کف و ماشین نظافتی  استفاده شوند. استفاده از دیسک های Spongelux و Supershine نیاز به هیچ ماده شیمیایی  ندارد و تمیز کردن و صیقل دادن با آن ها به طور کامل با توجه به محیط زیست انجام می شود. استفاده از آب حین کار با پد های Supershine  تاثیرات مخرب روی  محیط زیست را کاهش می دهد و هزینه های اضافی مواد شیمیایی را حذف می کند.

فواید:

  • کاهش هزینه ها
  • بهبود عملکرد
  • رضایت مشتری
  • سطوح  تمیز و درخشان
  • بدون نیاز به مواد شیمیایی
  • کاهش باکتری های روی سطوح
  • پدهای سوپرشاین در انواع مختلف موجود میباشد:
پد های سوپرشاین

 

از  پدهای SUPERSHINE  میتوان  برای سطوح بسیار قدیمی و فرسوده استفاده کرد. آن ها یک سطح شفاف و کاملا صیقلی ایجاد میکنند که خراش های عمیق و همچنین اسید، کوکا کولا یا سایر محصولات رنگی را حذف می کند.SUPERSHINE SOFT   با پشتیبانی ابزاری مانند "پدهای کف" برای استفاده روزمره و درخشان نگه داشتن سطوح وسیع توسط پاک کننده ها ی خودکار طراحی شده است. پد های SUPERSHINE SOFT را می توان در بسیاری از سطوح  مانند terrazzo، کاشی های سرامیکی، کفه های پلاستیکی و سنگ طبیعی استفاده کرد. این پد ها میتوانند سطوح فرسوده و قدیمی را به سطوح صیقلی و براق تبدیل کنند.

پد های سوپرشاین

 

SPONGELUX یک دیسک اسفنجی مخصوص است که تنها در یک مرحله ، کار شستشو را انجام میدهد. SpongeLux با توجه به ترکیب ویژه ای که دارد برای تعمیر و نگهداری استاندارد انواع سطوح ایده آل است  و درخشش سطوح  را حفظ میکند.. Spongelux به لطف فرمول بی نظیر خود عملیات های مربوط به  ساب  و پولیش سنگ مرمر،بتن، terrazzoو...انجام میدهد.با استفاده ی منظم از این محصول  سطوح تمیز و براق باقی میماند.

پد های سوپرشاین

 

 

پد های نظافتی supershine plus  برای استفاده در ماشین هایی با یک برس مناسب میباشند و میتوانند آثار مختلفی چون نوشابه،رزین و انواع مختلف لکه های رنگی را از سطوح پاکسازی کنند.

ویدیو های محصول: