فلسفه شرکت آکمی:

فلسفه وجودی شرکت آکمی شکل گیری و خلق نو آوری در صنعت ساخت و ساز در قالب محصولات کاربردی در صنعت سنگ است توسعه کیفی محصولات با کنترل مداوم میسر میباشد از طرفی هدایت وکنترل نوآوری محصولات آکمی سرلوحه عملکرد این شرکت بوده و خواهد بود.

تاریخچه:

شرکت آکمی بعنوان یک شرکت تخصصی در صنعت شیمی در سال 1966 میلادی توسط اریک هونچ تاسیس شد و اولین محصول خود را بعنوان چسب پایه رزین در صنعت سنگ تولید کرد از آن پس شرکت آکمی رهبر و پیشرو چسب های دو جزئی بر پایه پلی استرها و رزینهای آپوکسی صنعت سنگ ، در دنیا است.

 

نوآوری شرکت آکمی:

  1. حفظ جایگاه رهبری در صنعت چسب های صنعت سنگ و سرامیک، گسترش، توسعه، تداوم کیفی و تنوع محصولات در زمینه های مرتبط و مشابه
  2. استفاده از تکنیک های نوین با کمک متخصصان و شیمیدانان به روز برای سازگاری هرچه بیشتر محصولات تولیدی با محیط زیست و سلامتی کاربران.
  3. گواهینامه های مرتبط با محصولات) قابل ارائه و مستند(:

ثبت بین المللی محصولات جدید و بسیاری از محصولات ضدعفونی کننده و تمیز کننده بعنوان محصولات بی ضرر برای سلامتی و صنایع غذایی- توسط موسسات ثبت بین المللی.

 

دسته بندی محصولات آکمی:

محصولات آکمی همانطور که در معرفی شرکت به آن اشاره شد با هدف تولید محصولات با کیفیت و با عملکرد بسیار قوی طراحی شده اند. در واقع محصولات آکمی حلال مشکلات مشتریانی هستند که در انجام کارهای خود به بن بست رسیده اند .

برای توضیح گروه های اصلی این محصولات توضیح مختصری ارائه شده و اطلاعات تخصصی هریک از محصولات در کاتالوگ محصولات موجود میباشد.

  1. چسبها: شامل چسبهای مختلف با کاربردهای حرفه ای و کیفیت و قدرت چسبندگی بسیار بالا با تنوع لازم برای کاربردهای سنگ، سرامیک،فلز ، پلاستیک ،شیشه و.....
  1. محصولات مراقبتی سنگ: محصولاتی با کیفیت بسیار بالا برای انواع سنگ وسرامیک که با استفاده از این محصولات کیفیت ظاهری و باطنی سنگ و سرامیک مشابه روز اول باقیمانده و مانع از فرسودگی انواع سنگ و سرامیک میگردد. اطلاعات تخصصی در کاتالوگ محصولات موجود میباشد.
  1. پرکننده ها و درزگیرها : محصولاتی برای درزگیری سنگ،سرامیک ، فلزات و غیره که با قابلیت پرکنندگی بسیار قوی و با صرفه، ماندگاری و دوام بالا جزء محصولات پرکاربرد آکمی میباشند.
  1. محصولات خودرویی: با توجه به کیفیت و سابقه درخشان محصولات سنگ و صنایع مرتبط محصولات خودرویی برای استفاده کنندگان خانگی و تعمیرگاهی تولید شده که عملکرد بسیار خوبی دارند و نیاز مشتریان را کاملا بی نقص و ایراد برطرف میکنند بطوری که مشتریانی که برای بار اول استفاده میکنند مشتری باوفا این محصولات میشوند. محصولات خودرویی شامل محصولات نظافتی مراقبتی داخل و خارج خودرو شامل داشبورد ،صندلی ها - قطعات چرمی و پلاستیکی کابین ،انواع پلیش ها و واکس های بدنه،اسپری های مخصوص رینگ و لاستیک،اسپری شستشوی انژکتور ،موتورو شستشوی دیسک های ترمز محصولات تعمیری خودرو شامل، انواع بتونه، اسپری رنگ،درزگیرهای بدنه ،محصولات تعمیر رادیاتور،سیستم اگزوز و غیره.
  1. ابزار آلات: شامل کلیه ابزار آلات مرتبط با مصرف محصولات مانند پمپ ها و تفنگهای تزریق چسب، پد های مربوط به سنگ و غیره.