زردی سنگ
علت زردی سنگ
۱۰ اسفند ۹۸
اپوکسی در ساختمان و ساخت و ساز
۲۶ فروردین ۹۹

از دیوارهای کف در یک حمام ، گرفته تا مناطق پاسیوی باغ و میزهای آشپزخانه و … ترجیح بر این است که از سنگ برای کفسازی آن ها استفاده شود.یکی از فواید سنگ های طبیعی طول عمر بالا آن‌ها است.

در ادامه به ترفند حذف لکه های سنگ میپردازیم.

همه اشکال سنگ طبیعی متخلخل است ، به این معنی که مایعات می توانند آن را به راحتی نشان دهند ، و به همین دلیل است که می توان لکه ها را به همین راحتی حذف کرد!

؟چگونه لکه را از سطح سنگ از بین ببریم

 تعدادی محصول مختلف در بازار وجود دارد که به طور خاص برای از بین بردن لکه ها و علائم سنگ طبیعی است از جمله مواد پاک کننده سنگ آکمی

سنگ طبیعی تمایل به واکنش بد نسبت به محصولات اسیدی دارد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که ماده تمیز کننده شما مناسب و فاقد هرگونه مواد اسیدی است..

قبل از شروع ، همیشه توصیه می کنیم ابتدا یک ناحیه کوچک را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که لکه سنگ شما بیشتر نخواهد شد. سپس ناحیه آغشته شده را مرطوب کنید ، که این عمل منافذ سنگ را پر کرده و  زودتر لکه را از بین می‌برد..

سپس می توانید مقدار لیبرال محصول تمیز کننده را اعمال کنید. بهتر است چند ساعت بگذارید تا محلول بتواند به لکه عمق یابد. ما توصیه می کنیم که از بین بردن لکه ها خشک نشود ، بنابراین لازم است هر چند وقت یکبار چند قطره آب گرم اضافه کنید.

در این صورت فقط یک مورد پاک کردن سنگ طبیعی با حوله های جاذب و شستشوی آن با آب است. برای لکه های مخصوصاً لکنت ، فرایند ممکن است بیش از یک بار انجام شود.

آیا می توانید از رنگ آمیزی سنگ طبیعی جلوگیری کنید؟

بیشتر سنگ های طبیعی مستعد رنگ آمیزی هستند زیرا باعث جذب مایعات و رطوبت می شوند.

سنگهای ضخیم کمتری مانند سنگ آهک و ماسه سنگ نسبت به گرانیت حساس تر هستند ، بنابراین این می تواند انتخاب شما را در انتخاب سنگ خود تغییر دهد.

هیچ راه حل قطعی برای جلوگیری از علامت گذاری به عنوان سنگ طبیعی وجود ندارد ، اما استفاده از درزگیر ، پس از گذاشتن آن ، شروع خوبی است.

درزگیرها در انواع مختلفی قرار می گیرند که می توانند رنگ را تقویت کرده و به آن براقیت دهند و همچنین از آن محافظت کنند.

همچنین تمیز کردن لکه ها به محض وقوع این کار خوب است تا سنگ زمان لازم برای جذب مایع را نداشته باشد.

گالری سنگ از سنگ طبیعی بسیار پرشور است. ما انواع کاشی های سنگی متنوعی داریم و کارکنان آگاه و متخصص ما در صورت مشخص بودن یا رنگ آمیزی سنگ شما خوشحال خواهند شد به شما توصیه کنند.

به عنوان بخشی از گروه Art of Living ، همکاران ما در انبار کاشی و سرامیک و Park Street Interiors دارای محصولات و نمایشگرهایی هستند که به شما الهام می بخشد تا یک خانه زیبا ایجاد کنید.

حتما بخوانید:زرد شدگی در سطح سنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --