این محصول مقاوم در برابر آب و هوا با تاثیر بلند مدت،مناسب برای فضاهای داخلی و خارجی می باشد و نمایی مرطوب را بدون ایجاد درخشش براق ایجاد میکند.این محصول از جذب آب و آلودگی جلوگیری نموده و برای سطوح زبر و جاذب سنگ های طبیعی و مصنوعی مناسب میباشد این محصول عاری از حلال است و بوی کمی دارد،بنابراین برای استفاده در مکان هایی که در حال استفاده میباشند مناسب میباشد.
تشدیدکننده رنگ W AKEMI یک آغشته‌کننده مخصوص آماده برای استفاده بر پایه مواد با کیفیت بالای معلق در آب است. این محصول در سیستم حفره‌های سنگ نفوذ کرده و یک پلیمر مقاوم شکل می‌گیرد. به علاوه، واکنشی با ماده سیلیسی سنگ رخ می‌دهد، که پایداری تشدید رنگ را افزایش می‌دهد. ویژگی‌های این ماده عبارتند از:

- رنگ طبیعی و ساختار سنگ بدون درخشش را تشدید می‌کند.

- اثر مقاومتی در برابر آب و آلودگی

- بر روی سطح سنگ لایه ای ایجاد نمی‌کند.

- به سنگ اجازه نفس کشیدن می‌دهد

- مقاومت و پایداری عالی در مقابل آب و هوا

- عدم زرد شدن

- عدم وجود بوی آزاردهنده به هنگام کار کردن

- برای استفاده در محیط‌های بیرونی و داخلی

- بعد از سخت شدن در اثر تماس با مواد غذایی هیچ خطری برای سلامتی ایجاد نمی‌کند- این موضوع توسط موسسه آزمایشگاهی خارجی آلمانی تأیید شده است.

برای اصلاح سنگ‌های طبیعی جاذب، صیقلی، اره شده، متخلخل و زبر و سنگ‌های مصنوعی (مانند مرمر، سنگ لوح، سنگ آهک Solnhofer، سنگ ماسه، گرانیت، گینس و سنگ بنای بتنی).
1. تمیز کردن: سطح باید تمیز، کاملاً خشک و عاری از تمامی مواد باقی‌مانده باشد. در مناطق بیرونی مطمئن شوید که سنگ حاوی نمک‌های مضر (نیترات‌ها، سولفات‌ها، کلرایدها) نباشد، چرا که این مواد می‌توانند جذب مواد آغشته‌سازی را کم کنند. بسته به نوع سنگ و درجه آلودگی، محصولات زیر پیشنهاد شده‌اند، لطفاً به پیشنهادات ما و همچنین به برگه مشخصات فنی توجه کنید: تمیز کننده سنگ AKEMI، زداینده فیلم بتن AKEMI، از بین برنده زنگ AKEMI، زداینده موم AKEMI، زداینده جلبک و خزه AKEMI، خمیر زداینده روغن و چربی AKEMI و زداینده گرافیتی AKEMI. بعد از تمیز کردن، به خوبی با آب شستشو دهید. قبل از اصلاح محافظتی سنگ، سطح آن باید کاملاً خشک باشد. به عنوان یک قانون، این کار بعد از 2-1 روز اولیه صورت می‌گیرد. دمای کاربردی بهینه ºC 25-15 (ºF 77-59) است. برای مدت حدود 24 ساعت از محافظت در برابر باران اطمینان حاصل کنید. سطح نباید توسط گرمای زیر زمینی یا نور مستقیم خورشید گرم شود.

2. محصول رقیق نشده را با یک برس، ماپ یا اسپری اعمال کنید. یک لایه نازک و صاف از آن را اعمال کرده و مدت زمان کافی به محصول اجازه دهید تا درون سنگ جذب شود.

3. تقریباً 15-10 دقیقه بعد از اعمال، وقتی که محصول شروع به خشک شدن می‌کند، یک بار دیگر آن را به طور یکنواخت پخش کرده یا مواد اضافی را با یک پارچه جاذب پاک کنید.

د بر روی سطوح بسیار جاذب، اجراهای مختلف خیس-روی-خیس می‌تواند لازم باشد.

5. ابزارها را می‌توان با محلول تمیزکننده I AKEMI پاک کرد.

6. برای تمیزکردن منظم، از تمیزکننده کریستال AKEMI یا صابون سنگ نرم استفاده کنید.

- اقدامات محافظتی ویژه در صورت کاربرد اسپری: از تشکیل ایروسول‌ها و خطر برای شخص ثالث جلوگیری کنید. بخارها را تنفس نکنید (ماسک محافظتی) - از آب‌بندی کردن سطوح پشتی و جانبی سنگ اطمینان حاصل کنید، تا رطوبت ایجاد شده نتواند در سنگ نفوذ کند. در این زمینه ما استفاده از پوشش ضد لک 2015 AKEMI را برای آب‌بندی سطوح پشتی و جانبی پیشنهاد می‌کنیم.

- برای سطوح لعابی یا غیرجاذب مناسب نیست. قابلیت اجرای محدود بر روی سطوح صیقلی یا ساییده شده‌ی نرم.

- سطوح صیقلی باید دوباره صیقل داده شوند تا زمانی که تیرگی روی سطح کاملاً از بین برود.

- درجه افزایش رنگ به نوع سنگ بستگی دارد. تیره شدن بر روی سنگ‌های تیره شدیدتر از سنگ‌های روشن است.

- سنگ‌های آهکی پایداری خوب و سنگ‌های سیلیکاتی پایداری بسیار خوبی در افزایش رنگ نشان دادند.

- مواد اضافی و خشک شده سبب ایجاد روشنی در سطح می‌شود. این روشنی را می‌توان با تمیزکننده I AKEMI پاک کرد. هرچند، به این وسیله می‌توان این افزایش را کاهش داد.

- توصیه می‌شود که بر روی یک ناحیه نمونه آن را آزمایش کنید.

- محصولاتی که به طور مناسب اعمال نشده‌اند را می‌توان با زداینده آغشته‌سازی AKEMI پاک کرد. - برای محافظت از دست‌ها از دستکش مایع AKEMI استفاده کنید.

- از این محصول در مقابل شبنم مقاومت کنید.

- برای دفع مناسب ضایعات ظرف باید کاملاً تخلیه شود.

- اگر برخی از سنگ‌های طبیعی مانند Nero assoluto یا Nero Impala با تشدیدکننده رنگ W AKEMI اصلاح شده باشند، ساختارهای سنگی قوی‌تر از سطوح سنگ‌های باقی‌مانده تشدید پیدا می‌کند. این موضوع ممکن است به صورت ایجاد لکه دیده شود، هرچند شدت رنگ نقص محصول به حساب نمی‌آید، اما به ویژگی‌های سنگ نسبت داده می‌شود.

پوشش: تقریباً m2/liter 15-5

رنگ: شیری

مقدار PH=7

دانسیته: g/cm3 0/78

انبارداری: در شرایط خنک، در بسته‌بندی اصلی خود می‌توان آن را 2 سال نگهداری کرد.