این محصول با ایجاد پوشش اکریلیک بی رنگ باعث ایجاد اثر محافظتی ضد آب و لکه برای بلند مدت میگردد.این محصول برای پر کردن و بستن حفره ها در سطوح جاذب بکار میرود،رنگ و بافت سنگ را تقویت و تشدید میکند و باعث محافظت بهتر و راحت تر از سنگ میشود.ترجیحاً برای فضاهای داخلی استفاده میشود.
درزبند سنگ AKEMI با جلای مات یک درزبند حاوی حلال ساخته شده از رزین‌های آکریلیک عالی است. این محصول مقاوم به آب و هوا است و زرد نمی‌شود. رنگ سطوح اصلاح شده با پرداختی درخشنده به خوبی تشدید شده و مراقبت از آن راحت‌تر می‌شود.
درزگیر سنگ AKEMI برای آب‌بندی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی متخلخل مانند مرمر، گرانیت، سنگ لوح، قطعات Solnhofen، سنگ ماسه، کوارتزیت، موزاییک و بتن خوب‌رو در کاربردهای درونی و بیرونی مناسب است.
1. تمیز کردن: سطح باید تمیز، کاملاً خشک و بدون تمامی لایه‌ها باشد. بسته به نوع سنگ و درجه آلودگی، می‌توان از محصولات AKEMI زیر استفاده کرد، لطفاً به پیشنهادات مراقبتی ما و نیز برگه مشخصات فنی توجه کنید: تمیزکننده سنگ، از بین برنده فیلم بتن، از بین برنده زنگ، زداینده جلبک و خزه ،زداینده موم، خمیر زداینده روغن و گریس، از بین برنده گرافیت. بعد از تمیز کردن آن را به خوبی با آب شستشو دهید. قبل از اصلاح محافظتی سنگ، سطح آن باید کاملاً خشک باشد. به عنوان یک قانون، این مورد در زودترین حالت 2-1 روز بعد اتفاق می‌افتد.

2. محصول را به صورت رقیق‌نشده و یکنواخت در یک لایه نازل با برس، غلتک رنگ یا اسپری اعمال کنید؛ تا زمان خشک شدن از تابش مستقیم خورشید و رطوبت اجتناب کنید.

3. با توجه به دما، اجازه دهید سطح 10 تا 60 دقیقه خشک شود.

4. برای سطوح بسیار جاذب، دو بار اعمال کنید.

5. ابزار را می‌توان با رقیق‌کننده نیترو AKEMI تمیز کرد.

6. برای تمیز‌کردن منظم، صابون سنگ نرم AKEMI بهترین نتایج را از خود نشان داده است.

- برای محافظت از دست‌ها از دستکش مایع AKEMI استفاده کنید.

- درزگیر سنگ نباید بر روی سطوح صیقل خورده، ساییده، لعابی یا مرطوب استفاده شود.

- پایداری آن در نواحی بیرونی محدود است، پیشنهاد می‌کنیم که به جای آن از تشدیدکننده رنگ AKEMI استفاده کنید.

- درزگیر سنگ برای محصولات سوخته ماننند کوتو، کلینکر یا سفال مناسب نیست.

- اجسامی که به حلال‌ها حساس هستند (مانند مواد مصنوعی مختلف، لاستیک، بخش‌های لاک خورده )را باید در نواحی کاری محافظت کرد.

- فیلم درزگیر سنگ می‌تواند به طرزی عالی با رقیق‌کننده نیترو AKEMI پاک شود.

- برای دفع مناسب ضایعات، ظرف محتوی آن باید کاملاً تخلیه شود.

پوشش: تقریباً m2/liter 20- 10

رنگ: بدون رنگ شفاف

دانسیته: تقریباً g/ml 0//87

انبارداری: در صورت نگهداری در شرایط خنک و بدون یخ زدگی در بسته بدنی اصلی خود 2 سال