سیلر سوپر-دارای سیلیکون

درزگیر سوپر AKEMI یک محصول محافظتی است که حاوی روغن‌های سیلیکونی واکنش‌گر و عوامل صیقل‌دهنده است. این ماده با رطوبت هوا واکنش داده و یک لایه محافظ مقاوم، آبگریز و با دوام را ایجاد می‌کند. به دلیل عوامل صیقل‌دهنده‌ای که دارد، می‌توان از آن برای صیقل‌دادن خراش‌های جزئی و آلودگی‌های شدید سطحی استفاده کرد. این محصول نه تنها رنگ را درخشنده می‌کند؛ بلکه سطوح اصلاح شده نیز می‌توانند تا حد درخشندگی زیاد صیقل خورده و تا مدت زمان زیادی تمیز کردن آنها راحت‌تر باشد.
درزگیر سوپر AKEMI برای خودروهای موتوری، کاروان‌ها، قایق‌ها و موتورسیکلت‌ها/دوچرخه‌ها برای محافظت از سطوح رنگ خورده و متالیک و نیز پلاستیک‌های با سطح صاف استفاده می‌شود.
1. سطح باید کاملاً تمیز و خشک باشد. 2. قبل از استفاده قوطی درزگیر سوپر را به شدت تکان دهید. 3. مقدار کمی از آن را با یک پارچه نرم اعمال کرده و در جاهایی که لازم بود صیقل دهید (به منظور پاک کردن آلودگی شدید یا خراش‌های جزئی). 4. بعد از خشک شدن، هرگونه ماده باقی مانده را با پارچه نرم یا پنبه پاک کرده و تا رسیدن به درخشندگی بالا آن را صیقل دهید.
- از درزگیر سوپر در نور مستقیم خورشید استفاده نکنید و آن را بر روی سطوح پنجره اتومبیل، لاستیک یا زبر اعمال نکنید. - در مورد پلاستیک‌ها، ابتدا سازگاری این محصول را بر روی یک قسمت نامشخص بررسی کنید. - مناطقی که به تازگی اصلاح شده‌اند را نباید برای 2-1 روز پاک کرد. - برای محافظت از دست‌ها از دستکش مایع AKEMI استفاده کنید.
رنگ سفید شیری دانسیته تقریباً g/cm3 0.78 عمر نگهداری در صورت نگهداری در شرایط خنک و بدون یخ زدگی در بسته بندی اصلی تقریباً 1 سال می‌توان آن را نگهداری کرد.