ضدعفونی کننده و تمیزکننده

پاک کننده اسیدی که خیلی سریع و بادوام باقیمانده های آهک سر سخت،لکه های زنگ،باقیمانده های صابون و کثیفی را از روی سطوح سنگ های طبیعی و مصنوعی مقاوم در برابر اسید،کاشی ها،پلاستیک،شیشه و وسایل آشپزخانه از جنس فولاد ضد زنگ،فضاهای مرطوب و سرویس های بهداشتی پاک میکند.

این محصول برای سنگ آهک و سایر سنگ هایی که نسبت به اسید مقاوم نیستند،مناسب نمیباشد!

تمیزکننده ضدعفونی‌کننده AKEMI یک تمیزکننده به شدت غلیظ و بنابراین به شدت اقتصادی بر پایه اسیدهای آلی با سورفکتانت‌های غیر یونی و کاتیونی و مواد بدبو هستند. این محصول فاقد فسفات‌ها و اسیدهای غیرآلی قوی است؛ سورفکتانت‌های موجود با توجه به قوانین مجاز برای سورفکتانت‌ها، زیست تخریب پذیر هستند
تمیزکننده ضدعفونی کننده AKEMI برای تمیزکردن منظم سنگ‌های طبیعی و مصنوعی مقاوم به اسید، کاشی‌ها و مواد مصنوعی و نیز شیشه و فولاد ضد زنگ در آشپزخانه‌ها، استخرهای شنا، توالت‌ها، دوش‌ها و حمام‌ها مناسب هستند. به دلیل فرمول خاص آن، این ماده برای اتصالات کرومی و دیوارهای جداکننده دوش تولید شده از آلومینیوم زیان آور نیستند. به منظور اطمینان از استفاده ساده و اقتصادی، می‌توان محلول رقیق‌شده آن را در بطری‌های اسپری خانگی معمولی پر کرد (لطفاً دور از دسترس کودکان نگه دارید).
1. محصول رقیق‌نشده یا رقیق شده با آب با نسبت تا 1: 500 را اعمال کنید (تقریباً ml 20 در 10 لیتر آب).

2. اجازه دهید محصول برای چند دقیقه باقی بماند.

3. آن را کاملاً با آب پاک کنید.

4. می‌توان با صیقل دادن درخشندگی آن را بیشتر کرد.

- بر روی مواد مصنوعی که به اسیدها مقاوم نیستند (مانند مرمر جلاخورده یا موارد مشابه) اعمال نکنید. در صورت تردید، آن را بر روی یک ناحیه نامشخص امتحان کنید.

- برای دفع مناسب ضابعات ظرف باید کاملاً تخلیه شود.

پوشش: تقریباً m2/liter 20-10 (در صورت خالص بودن) در صورت رقیق شدن به نسبت 500: 1، تمیزکننده برای تقریباً m2 10000 - 5000 مناسب است

رنگ: زرد کمرنگ

دانسیته: تقریباً g/cm3 1.09

مقدار pH : تقریباً 1

انبارداری: در صورت نگهداری در جای خنک و بدون یخ زدگی در بسته‌بندی اصلی خود، 2 سال