پاک کننده اسیدی آکمی عاری از اسید کلرید ریک میباشد و برای تمیز کنندگی اولیه یا پایهای بکار میرود. این محصول توانایی تمیز کردن موارد ذیل را دارا میباشد: لایه نازک سیمان، باقی ماندههای سنگهای آهکی و ملاط را به خوبی باقیماندههای پلاستیکی شده، مواد معدنی بر جای مانده هنگام استفاده از ملاط، محصولات فرآوری و نگهداری سنگ حتی پوششهای ضد اسیدی، باقی ماندههای ناشی از سوختن زغال سنگ و سطوح سرامیکی. همچنین برای مصرف داخل و خارج از ساختمان قابل استفاده است.
1) به میزان درجه کثیفی، به صورت خالص یا رقیق ¬شده در آب سرد به نسبت 1 به 20 از محصول پاک کننده اسیدی استفاده نمایید.

2) اجازه دهید حدود 5-15 دقیقه بر روی سطح بماند تا اثر کند.

3) در مواردی که میزان کثیفی زیاد است و جرم¬های سخت وجود دارد، از یک برس یا ساینده استفاده نمایید.

4) سپس با آب تمیز شست¬ و¬شو نمایید. برای از بین بردن آب، توصیه می¬شود از جاروبرقی های خشک یا تر استفاده نمایید. این مراحل را تکرار کنید تا جایی که تمام باقی ¬مانده¬های پاک کننده لایه نازک سیمان از سطح زدوده شود.

• یک ناحیه به عنوان نمونه انتخاب نمایید تا میزان مصرف و کارایی مواد را بسنجید.

• این محصول را برای اسلب¬هایی که به مواد اسیدی حساس هستند استفاده نکنید، برای مثال سطوح نرم، سنگ¬های آهکی پالیش¬ شده، مرمر و بتن نرم (اشلار)، کاشی (تایل)، آلومینیوم آندی شده و لعاب. فلزات نرم از جمله: آهن، روی، آلومینیوم و مواردی از این قبیل ممکن است توسط این محصول دچار خوردگی شوند. اگر شک دارید در یک قسمتی که زیاد در معرض دید نباشد، امتحان کنید.

• این محصول را هرگز با آب گرم رقیق نکنید.

• اجازه ندهید در تماس با گیاهان قرار بگیرد، در صورتی که این اتفاق افتاد سریعاً با آب فراوان بشویید. اجازه ندهید محصول غلیظ یا رقیق شده این محصول در زمین¬های حاصلخیز ریخته شود.

• ظرف حاوی محصول قبل از دفع زباله باید کاملاً خالی شود.