این محصول لکه های زنگ زدگی را بدون دردسر از روی سنگ های طبیعی و مصنوعی مقاوم در برابر اسید پاک میکند.بعلاوه فلزات زنگ زده موجود در سنگ های طبیعی (گرانیت) را به صورت خودکار با اثر محافظتی طولانی مدت دگرگون میکند.این محصول برای سنگ های آهکی و دیگر سنگ های طبیعی که در برابر اسید مقاوم نیستند مناسب نمیباشد!
این محصول یک تمیز کننده فوق¬العاده بر پایه اسیدهای غیر آلی با مواد فعال سطحی غیر یونی و ضد زنگ می باشد. این محصول عاری از اسید هیدروکلریدریک است.
این محصول برای پاک کردن زنگ زدگی روی سطوح و همچنین لکه های زنگ زدگی ناشی از ذات سنگهای مصنوعی و طبیعی مناسب می باشد. با استفاده از این محصول ترکیبات ذاتی سنگ که باعث تشکیل زنگ زدگی می¬شود، را می توان برای جلوگیری از زنگ¬ زدگی جدید پوشش داد. استفاده از Akemi Rust Remover pasteبا ظاهر ژل مانند برای پوشش سطوح عمودی مانند نماهای ظاهری و دیوارها پیشنهاد می شود
1- محصول را به صورت رقیق نشده با استفاده از یک برس یا کاردک روی سطح کاملا خشک شده بمالید. برای جلوگیری از زنگ زدگی¬ های جدید روی سطوح فرآوری نشده و تغییر در رنگ سطوح محصول را روی تمامی سطح بمالید.

2- اجازه دهید محصول به مدت 24 ساعت روی سطح باقی بماند.

3- اجازه ندهید سطح فرآوری شده خشک شود. پیشنهاد می شود سطح را با یک فویل سنتتیک پوشش دهید.

4- سپس با آب فراوان شستشو دهید تا زمانی که هر گونه محصول اضافی از روی سطح پاک شود.

5- در صورت نیاز عملیات را روی سنگ خشک تکرار کنید.

6- پس از فرآوری کامل سطح، پیشنهاد می شود از محصول Akemi Stone Impregnation و Akemi Stain Repellent به منظور ممانعت از نفوذ رطوبت به داخل سنگ و جلوگیری از ایجاد هرگونه زنگ زدگی، استفاده شود

- این محصول سنگهای آهکی را تخریب میکند و بنابر این به هیچ وجه نباید روی مرمریت، موزاییک سیمانی، سنگ آهک، مینا کاری و الوکسال به کار رود.

- قبل از شروع کار پیشنهاد می شود یک ناحیه نمونه آماده کنید تا قدرت پاک کنندگی را روی آن آزمایش نمایید و مقدار مورد نظر برای مواد مصرفی را مشخص کنید.

- از تماس مستقیم محصول با گیاهان خود داری نمایید و در غیر این صورت با آب فراوان شستشو دهید. محلولها چه غلیظ شده و یا رقیق شده باید از مزارع خارج شوند

- اگر مدت زیادی طول کشید تا محصول اثر کند ممکن است روی برخی سنگها لکه های تیره ایجاد نماید. این مورد را می توان با محصول Akemi Stone Cleaner چندین مرتبه با آب فراوان و پر فشار شستشو داد .

- این محصول در سازمان حفاظت از محیط زیست تحت شماره 12570012 ثبت شده است.

- پس از استفاده کامل از محصول ،محتویات قوطی را به طور کامل تخلیه نمایید و ظرف خالی را در محل بازیافت قرار دهید.

پوشش: حدود 10 الی 20 متر مربع/لیتر (اگر به صورت خالص به کار برده شود)

رنگ: متمایل به زرد

چگالی: حدود 1.20 گرم/سانتی متر مکعب

مقدار PH: کمتر از 1

طول عمر: حدود3 سال در صورت نگهداری در مکان خنک، دور از یخ زدگی و در صورتی که در ظروف آک درب بسته نگهداری شود.