ارائه دهنده :

کلیه خدمات لوکس و حرفه اي
ترمیم و مقاوم سازي
ساب و پولیش
ضد آب و نانو سنگ
با ماشین آلات کلیندکس ایتالیا و مواد آکمی آلمان

مقدمه :

شرکت بهساز سنگ با همکاري شرکت پاویر تجارت ایرانیان که نمایندگی انحصاري شرکت آکمی آلمان و ماشین آلات کلیندکس ایتالیا بر اساس استاندارهاي روز اروپا ، با ضمانت اصالت ، خدمات خود را ارائه می دهد ، این شرکت با .بکارگیري نیروهاي زبده و مواد و ماشین آلات عالی توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند و پروژه هاي بسیار زیادي در این زمینه به انجام رسانیده کمپانی آکمی آلمان با بیش از 80 سال است که محصولات شیمیایی جهت اصلاح سنگ هاي طبیعی و مصنوعی را تولید میکند چندین دهه تجربه نشان می دهد که آکمی یک پیشرو در زمینه سرمایه گذاري براي سنگ هاي طبیعی و مصنوعی در سراسر جهان بوده است شرکت کلیندکس ایتالیا تولیدکننده ماشین آلات تمیز کننده کف ، ساب، پولیش و ابزارآلات مرتبط مناسب براي محیط هاي تجاري، هتل ها و اماکن عمومی، ماشین آلات ساب و پولیش، پدهاي الماسه مخصوص ساب و پولیش مواد شیمایی تمیز کننده و نگهدارنده سطح و سطوح و.....

عمده خدمات این شرکت :

ساب و پولیش :

این شرکت با بکارگیري تکنولوژي و دانش فنی روز اروپا امکان ارائه خدمات ساب روي بتن سنگ، سرامیک پرسلانی و موزائیک و بر روي سطوح مختلف مانند کف، پله، پیشخوان و ... با کیفیت و استاندارد اروپا را دارا می باشد. همچنین این شرکت آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با شرکتها جهت تمیزکاري دوره اي اماکن، اعلام میدارد .

محافظت و مراقبت :

این شرکت با استفاده از مواد محافظتی آکمی سطح سنگ ، چوب ، آجر ، سرامیک و ... را در مقابل کثیفی و خوردگی محافظت نموده و باعث حفظ جلا و ساب سنگ در طولانی مدت می گردد.

آب بندي :

این شرکت با استفاده از دانش فنی ، مواد و راهکارهاي تخصصی ارائه شده توسط شرکت آکمی امکان آب بندي نمودن استخرهاي شنا، آب نما، مخازن، باغچه هاي آپارتمانی، دیواره هاي زیرزمین و..... را دارا می باشد. با استفاده از این روش می توان کلیه سطوح بتنی ، سیمانی و آجري را آب بندي نموده و یا ترك هاي موجود در استخرهاي شنا را به سرعت ترمیم و بازسازي نمود. همچنین با استفاده از این روش دیواره هایی که در تماس با آب، بخار آب، نم و رطوبت هستند مانند استخر، جکوزي، اتاق ماساژ، حمام و ..... را بکلی عایق نمود.

مقاوم سازي :

این شرکت با استفاده از طیف وسعی از اپوکسی هاي شرکت آکمی امکان ارائه راهکار هاي مناسب جهت مقاوم سازي بافت هاي ضعیف، ترك هاي مویی، رگه هاي خاکی و ترمیم شکستگی سنگ را دارا می باشد.

مرمت و بازسازي :

این شرکت با استفاده از دانش فنی و راهکارهاي ارائه شده توسط آکمی مناطق آسیب دیده در اثر ضربه، شکستگی و خوردگی را با امکان همسان سازي بافت، رنگ و شفافیت، مرمت و بازسازي می کند.

بندکشی و زیبا سازي :

با استفاده از مواد مخصوص بندکشی آکمی با قابلیت مقاوم سازي و ساب پذیري بالا، بدون جذب آب، جرم و کثیفی، زیبایی و تمیزي سطح در مرور زمان تضمن می گردد. استفاده از رنگ هاي متنوع، امکان همرنگ سازي بندها و با بافت و رنگ سنگ و همچنین در مورد سنگ هاي موج دار رنگی امکان پیوستگی موج ها از اسلب هاي مجاور به یکدیگر را فراهم می کند.

بازسازي، نگهداري و ترمیم ابنیه تاریخی :

حفظ و نگهداري سطوح مختلف ، مجسمه ها ، کتیبه ها ، موزه ها و اماکن تاریخی و جلوگیري از تخریب و نابودي ابنیه تاریخی بوسیله مواد مخصوص .

مشاوره در امر تهیه سنگهاي ساختمانی و راهنمایی جهت نصب : مشاوره در انتخاب نوع سنگ با توجه به محل کاربرد و همچنین تهیه سنگ ، مشاوره و راهنمایی جهت نصب سنگ با تکنیکهاي نوین و به روز دنیا . مقاوم سازي و محافظت از سطوح سنگی در برابر هوا زدگی ضد آب و ضد روغن نمودن انواع سطوح سنگی آب بندي نمودن استخر ، آب نما و باغچه هاي آپارتمان

  • گرانیت Baltic brown نروژ