پولیش سنگ- با پایه سیلیکون

این محصول یک محصول محافظتی ساخته شده از روغنهای سیلیکونی منفعل به همراه عناصر چرب کننده و جلا دهنده می باشد. این محصول با رطوبت هوا منفعل شده و یک لایه حفاظتی بر روی سطح ایجاد می نماید. این محصول در مقابل هوا زدگی مقاوم است و زرد رنگ نمی شود، به سطح اجازه تنفس می دهد و بنابر این برای فضای باز خیلی مناسب است. این محصول سطح سنگ را ضد لکه می کند و مراقبت های بعد از آن آسانتر خواهد بود. عناصر جلا دهنده امکان زدودن خراشهای جزئی بر روی سطوح لاکی و آلودگی های چسبنده بر روی سطوح را به ما می دهد. این محصول بی ضرر است و پس از سفت شدن مغایرتی در خصوص تماس با مواد غذایی ندارد و دارای گواهی از سازمان سلامت LGA نورنبرگ آلمان می باشد.
این محصول برای محافظت محیط های فرش شده با سنگهای مصنوعی و طبیعی با جلای بالا(گرانیت، مرمریت، فلزات، مواد سینتاتیک و ...) در محیط بسته مناسب است، و از آنجائیکه حاوی هیچ گونه مومی نمی باشد می توان از آن در محیطهای باز نیز استفاده نمود.

این محصول مکمل ایده آلی برای محصولات تمیز کننده دوره ای است و حفاظت میزها و سطوح آشپزخانه ها که از قبل محصول ضد لکه آکمی (Stain Repellent) روی آنها استفاده شده است، بهبود می یابد.

1- سطح را با محصول تمیز کننده سنگ آکمی (Stone Cleaner) کاملا تمیز نمایید و صبر کنید تا خشک شود. 2- قوطی را قبل از مصرف تکان دهید.

3- لایه نازکی از محصول را توسط پارچه نرمی روی سطح بمالید.

4- صبر کنید تا سطح خشک شود و سپس با یک پارچه نرم آن را پولیش نمایید.

5- برای نظافت روزانه محصول صابون سنگ آکمی (Mild Stone Soap) خیلی مناسب است.

6- اگر از محصول در اماکن غذایی استفاده می کنید، محیط باید به مدت 2 الی 3 روز از تهویه مناسب بهره مند باشد.

- این محصول فقط برای سطوح پولیش شده و هموار مناسب است.

- ممکن است افزایش رنگ اندکی ایجاد شود.

- روی کفپوشها خاصیت ضد سر ندارد.

- پس از استفاده کامل از محصول ،محتویات قوطی را به طور کامل تخلیه نمایید و ظرف خالی را در محل بازیافت قرار دهید.

پوشش: حدود 20-30 متر مربع/لیتر

رنگ: سفید شیری

چگالی: حدود 1.78 گرم/سانتی متر مکعب