چسب پوشش دهنده MS آکمی، یک چسب تک جزئی بر پایه پلیمر MS است که در مجاورت با رطوبت هوا سخت میگردد. این محصول با مشخصات زیر شناخته می شود:

-بر روی سنگ طبیعی تغییر رنگ ایجاد نمی کند.

-استفاده آسان

-براحتی یکدست می گردد

-بسرعت سخت می شود، استحکام اولیه بالا

-تقریباً بدون بو

-عاری از پلاستیسایزر

- مقاوم در برابر تغییرات درجه حرارت، از 40- درجه سانتی گراد تا 80+ درجه سانتی گراد (برای زمان کوتاه بیش از 120 درجه سانتی گراد)

-مقاوم در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی

-دارای قابلیت پوشش دهی بوسیله رنگ

-چسبندگی خوب حتی به سطوحی با میزان رطوبت اندک

چسب پوشش دهنده MS آکمی، محصول مناسبی برای قسمت های الاستیک اتصال که قابلیت پالیش شدن هم ندارند برای سنگ های طبیعی و مصنوعی مثل ماربل، گرانیت، کوارتز، سنگ شنی، موزائیک، بتن و سایر است. (برای مثال، اتصال مسطح اسلب های سنگ طبیعی یا کاشی ها با سطوح تشکیل شده از مواد معدنی، فلزی یا بتنی) این محصول چسبندگی خوبی با پلاستر، سرامیک، شیشه، چوب، مقادیر بیشتر پلاستیک و فلز(مثل روی، آلومینیوم واستیل)، لاک و بتونه، دارد. همچین درزها را نیز پوشش می دهد.
-سطح مورد نظر باید خشک و عاری از هرگونه جرم، روغن و گریس باشد. در مواردی که سطح موردنظر از جنس سنگ های طبیعی، سنگ-های مصنوعی، کاشی، سرامیک، شیشه، پوب رنگ نشده و فلز باشد، بمنظور تمیز کردن از تمیزکننده A آکمی استفاده نمایید. در مواردی که سطح رنگ شده یا از جنس پلاستیک است از تمیزکننده I آکمی استفاده نمائید.

1-درجه حرارت مناسب برای اعمال کردن محصول بر روی سطح: 5+ تا 30+ درجه سانتیگراد

2-در حالی که دو سطح مورد نظر به صورت موازی هم قرار دارند محصول را به هر دو لبه اعمال کنید.

3- دو محل اتصال را به هم بچسبانید تا در عرض 5 دقیقه اتصال صورت پذیرد. با استفاده از یکدست کننده آکمی، می¬توان محل¬های اتصال را یکدست کرد.

5-حدوداً 15-10 دقیقه پس از اعمال محصول پوسته اولیه تشکیل می شود (حدود 3 میلی متر برای روز اول)، زمان خشک شدن به ضخامت لای، درجه حرارات و رطوبت نسبی هوا، وابسته است.

6-ابزارها بوسیله تمیز کننده A یا I آکمی، تمیز کنید.

-برای محافظت از دستان خود، از دستکش آکمی استفاده نمائید.

-چسبندگی محدود یا غیرممکن به پلاستیک هایی که از نرم کننده های پلی اتیلن، پلی پروپلین، پلی تترافلوئورواتیلن و غیره

-دارای قابلیت استفاده از اسپری جلا، بلافاصله پس از اعمال کردن محصول بر سطح. پس از تشکیل پوسته اولیه، ممکن است مشکلات چسبندگی در مواردی که از برخی سیستم های جلا استفاده می شود رخ بدهد.

-تامین رطوبت ناکافی ممکن است منجر به ایجاد لکه در فرآیند خشک شدن، شود.

-ترکیبی که قبلاً سخت شده است را بصورت مکانیکی از سطح جدا کنید. اگر هنوز سخت نشده است، با توجه به جنس سطح پایه بوسیله تمیزکننده A یا I آکمی تمیز می گردد.

-قبل از دور ریختن بسته بندی محصول از خالی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

-هنگامی که محصول کاملاً سخت شده باشد هیچ خطری برای سلامتی ایجاد نمی کند.