برش سنگ

هیچ چیز زیباتر از ماندگاری سنگ طبیعی وجود ندارد. با مراقبت مناسب و نگهداری منظم ، سنگ شما می تواند یک عمر دوام داشته باشد.

برای راهنمایی ها و نکاتی مفید در مورد چگونگی تمیز کردن و نگهداری بهینه از سنگ مرمر ، گرانیت ، سنگ آهک ، تراورتن و کف صابون و میزهای زیر ، در زیر بخوانید.

مراقبت و نگهداری سنگ بخش

بازگرداندن

اگر سنگ طبیعی شما آسیب دیده یا فرسوده شده است ، توصیه می کنیم با یک شرکت حرفه ای ترمیم سنگ تماس بگیرید.

آب بندی

آب بندی به شدت برای کلیه سنگها ، خصوصاً سنگ مرمر ، گرانیت و سنگ آهک تازه نصب شده توصیه می شود تا حداکثر محافظت از لکه را داشته باشد

برای محافظت از سنگ طبیعی خود مراقب یک سیلر با کیفیت بالا باشید. میزهای سنگی تازه نصب شده اغلب در زمان نصب توسط سازنده آب بندی می شوند.

لطفاً در مورد رژیم آب بندی استاندارد آنها با سازنده خود بررسی کنید.

آب بندی هر دو سال یکبار (رهنمودهای سازنده را ببینید) اطمینان خواهد کرد که سنگ شما همچنان به بهترین شکل ممکن ظاهر می شود.

 

انواع محصولات آب بندی

دو دسته از محصولات آب بندی وجود دارد:

نفوذ / آغشته و تقویت کننده سنگ.

سیلرهای سنگی نفوذ / آغشته کننده ، یک درزگیر بدون ظاهر و طبیعی است که می تواند بر پایه آب یا حلال باشد و برای کاربردهای داخلی و خارجی مناسب است.بیشتر سیلرهای با کیفیت از این نوع برای محافظت از سنگ برای چندین سال رتبه بندی می شوند.

یک سیلر نافذ / آغشته کننده یک ظاهر طبیعی عالی ، انتخاب استاندارد در میزهای سنگی طبیعی صیقلی یا توری است.سیلرهای تقویت کننده سنگ همچنین یک درزگیر بدون براق ، نافذ / آغشته کننده است که برای تیره ، غنی سازی و برجسته کردن رنگ طبیعی و زیبایی محصولات سنگی تهیه شده است.

آنها ظاهر سنگی فرسوده و فرسوده را جوان سازی و بهبود می بخشند. با این حال ، آنها همچنین رنگ درزها و اتصالات را تیره تر می کنند.آنها معمولاً برای مصارف داخلی و خارجی مناسب هستند و برای محافظت از سنگ برای چندین سال از امتیاز برخوردار هستند.

برای اطلاعات خاص در مورد مدت زمان محافظت درزگیر ، به ادبیات تولید کنندگان ارجاع دهید و مطمئن شوید که درزگیر مطابق دستورالعمل سازنده اعمال می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *