۱۰نکته درباره برش / تراش سنگ بخش دوم

۱۰ نکته برای برش سنگ
۳ اردیبهشت ۹۹
مراقبت و نگهداری سنگ طبیعی
۸ اردیبهشت ۹۹

با توجه به فناوری جدید که به طور مداوم صنعت سنگ تراش را بهبود می بخشد و سرعت برش (تراش سنگ) را سریعتر از آنچه ممکن است تصور کنیم ممکن است ، این ۱۰ نکته برتر در تست زمان محکم ایستاده اند.

۱۰ نکته برای سریعتر برش/ تراش سنگ

۶ – از مقدار کافی آب استفاده کنید

در فرآیند برش حتماً مقدار زیادی آب را به سمت برش هدف گذاری کنید.این باعث می شود که شما تیغ را خنک نگه دارید ، که از پیچ خوردن جلوگیری می کند و همچنین به جلوگیری از تراشیدن کمک می کند .

۷ – پشت خود را تماشا کنید

این یک تهدید نیست بلکه یک نگرانی واقعی است.نمی دانیم متوجه شده اید یا نه اما سنگ سنگین است!شما ممکن است در حال حاضر برخی از خود را بلند کنید ، اما پس از مدتی این کار تلفات آن را به دنبال خواهد داشت.

سرمایه گذاری در تجهیزات بالابری و جابجایی صحیح اکنون بسیار مهم است ، نه اینکه بعداً با قیمت بد بازی کنید و نتیجه آن ناتوانی در کار است.

۸ – آن فلنج ها را محکم کنید

در حالی که به نظر می رسد در زمان صرفه جویی در زمان شل شدن فلنج ، به نظر می رسد صرفه جویی در وقت ، اما در طولانی مدت زمان بیشتری را برای شما هزینه می کند وقتی که باید تا روز بعد منتظر بمانید تا تیغه جدید شما برسد.

یک فلنج شل می تواند صدمه دیده را خراب یا تحریف کند ، بنابراین به توصیه های ما توجه کنید و برای محکم کردن آن فلنج وقت بگیرید.

۹ – وقتی نوبت به نگه داشتن تیغه می رسد ، گرفتار این کار نشوید.

ممکن است یادگیری شما را شگفت زده کند ، اما گذاشتن تیغه تان (به صورت افقی) در واقع یکی از بدترین راه برای ذخیره آن است زیرا می تواند باعث پیچ خوردگی شود.

بهترین راه برای نگه داشتن تیغه شما به صورت عمودی (در لبه آن) است.

در انبار Stonegate تمام تیغه های ما به صورت عمودی ذخیره می شود زیرا نه تنها برای تیغه بهتر است بلکه باعث صرفه جویی در فضا نیز می شود!

۱۰ – اسیر نشوید – آهسته شروع کنید برای تراش.

بهترین چیزها برای کسانی که منتظر هستند و بهترین برشها برای کسانی است که کم کم شروع می شوند.

با شروع برش / تراش سرعت تیغه خود را پایین بیاورید و پس از پیشرفت سرعت خود را بگیرید.این به شما کمک می کند که لبه بهتری در سرب داشته باشید و به جلوگیری از تراشیدن نیز کمک می کند.

۱۰ نکته برش سنگ قسمت اول

ضد لکه نانو سنگ

منبع : www.stonegatetooling.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --