شرکت پاویر تجارت ایرانیان؛ مبتكر دكترين سنگ در ايران

گروه بازرگانی پاویر تجارت ایرانیان نمایندگی انحصاری شرکت AKEMI آلمان و شرکت KLINDEX ایتالیا در ایران میباشد. لذا جهت امور اجرایی و تکنیکی خود از مواد AKEMI آلمان و ماشین آلات KLINDEX ایتالیا بر اساس استاندارد های روز اروپا ، با ضمانت اصالت ، خدمات خود را ارائه می دهد.

کمپانی AKEMI آلمان بیش از 80 سال است که محصولات شیمیایی جهت اصلاح سنگهای طبیعی و مصنوعی را تولید میکند. چندین دهه تجربه نشان میدهد که آکمی یک پیشرو در زمینه سرمایه گذاری برای سنگ های طبیعی و مصنوعی در سراسر جهان بوده است.

از طریق تحقیق و توسعه های متمرکز، طیف جامع و وسیع محصولات ما دائماً در حال بهبود و توسعه میباشد. تولیدات به روز، کارخانه ها و دستگاههای پرکننده و بازرسی و تست مداوم محصولات، سطح بالای کیفیت محصولات آکمی را تضمین می کند. بسیاری از محصولات آکمی توسط آزمایشگاههای تست آلمانی تایید شده اند. این گواهی و تصدیق بطور ویژه نشان دهنده سازگاری بسیاری از عوامل اشباع کننده و پاک کننده ها با مواد غذایی و ایمنی استفاده حتی در محیطهای حساس میباشد.

شرکت KLINDEX ایتالیا تولید کننده ماشین آلات تمیز کننده کف ، ساب ، پولیش و ابزار آلات مرتبط . مناسب برای محیطهای تجاری ، هتل هل و اماکن عمومی . ماشین آلات ساب و پولیش ، پدهای الماسه مخصوص ساب و پولیش ، مواد شیمیایی نگهدارنده و تمیز کننده سطوح و …

 

هر سنگ مریضی با دکتر متخصص خوب میشه 

بهترین مرکز درمانی سنگ در ایران

مهم ترین فعالیت های گروه بازرگانی معدنی پاویر تجارت ایرانیان

ساب و پولیش

این شرکت با بکارگیری تکنولوژی و دانش فنی روز اروپا امکان ارائه خدمات ساب روی بتن سنگ، سرامیک پرسلانی و موزائیک و بر روی سطوح مختلف مانند کف، پله، پیشخوان و … با کیفیت و استاندارد اروپا را دارا می باشد. همچنین این شرکت آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با شرکتها جهت تمیزکاری دوره ای اماکن ، اعلام میدارد .

محافظت و مراقبت
این شرکت بااستفاده از مواد محافظتی AKEMI سطح سنگ ، چوب ، آجر ، سرامیک و … را در مقابل کثیفی و خوردگی محافظت نموده و باعث حفظ جلا و ساب سنگ در طولانی مدت می گردد.
 
آب بندی
این شرکت با استفاده از دانش فنی ، مواد و راهکارهای تخصصی ارائه شده توسط شرکت AKEMI امکان آب بندی نمودن استخرهای شنا، آب نما، مخازن، باغچه های آپارتمانی، دیواره های زیرزمین و… را دارا می باشد. با استفاده از این روش می توان کلیه سطوح بتنی ، سیمانی و آجری را آب بندی نموده و یا ترک های موجود در استخرهای شنا را به سرعت ترمیم و بازسازی نمود. همچنین با استفاده از این روش دیواره هایی که در تماس با آب، بخار آب، نم و رطوبت هستند مانند استخر، جکوزی، اتاق ماساژ، حمام و … را بکلی عایق نمود.
 
مقاوم سازی
این شرکت با استفاده از طیف وسیعی از اپوکسی های شرکت AKEMI امکان ارائه راهکار های مناسب جهت مقاوم سازی بافت های ضعیف، ترک های مویی، رگه های خاکی و ترمیم شکستگی سنگ را دارا می باشد.
 
مرمت و بازسازی
این شرکت با استفاده از دانش فنی و راهکارهای ارائه شده توسط AKEMI مناطق آسیب دیده در اثر ضربه، شکستگی و خوردگی را با امکان همسان سازی بافت، رنگ و شفافیت، مرمت و بازسازی می کند.
 
بندکشی و زیباسازی
با استفاده از مواد مخصوص بندکشی AKEMI با قابلیت مقاوم سازی و ساب پذیری بالا، بدون جذب آب، جرم و کثیفی، زیبایی و تمیزی سطح در مرور زمان تضمن می گردد. استفاده از رنگ های متنوع، امکان همرنگ سازی بندها و با بافت و رنگ سنگ و همچنین در مورد سنگ های موج دار رنگی امکان پیوستگی موج ها از اسلب های مجاور به یکدیگر (bookmatch) را فراهم می کند.

 

بازسازی ، ترمیم و نگهداری ابنیه تاریخی
حفظ و نگهداری سطوح مختلف ، مجسمه ها ، کتیبه ها ، موزه ها و اماکن تاریخی و جلوگیری از تخریب و نابودی ابنیه تاریخی بوسیله مواد مخصوص .

 

مشاوره در امر تهیه سنگهای ساختمانی و راهنمایی جهت نصب
مشاوره در انتخاب نوع سنگ با توجه به محل کاربرد و همچنین تهیه سنگ ، مشاوره و راهنمایی جهت نصب سنگ با تکنیکهای نوین و به روز دنیا . مقاوم سازی و محافظت از سطوح سنگی در برابر هوا زدگی ضد آب و ضد روغن نمودن انواع سطوح سنگی آب بندی نمودن استخر ، آب نما و باغچه های آپارتمان