هیچ چیز زیباتر از ماندگاری سنگ طبیعی وجود ندارد. با مراقبت سنگ مناسب و نگهداری منظم ، سنگ شما می تواند یک عمر دوام داشته باشد.

برای راهنمایی ها و نکاتی مفید در مورد چگونگی تمیز کردن و نگهداری بهینه از سنگ مرمر ، گرانیت ، سنگ آهک ، تراورتن و کف صابون و میزهای زیر ، در زیر بخوانید.

نگهداری و مراقبت سنگ

حساسیت اسید

استفاده از سنگهای طبیعی در محیط هایی که احتمال قرار گرفتن در معرض اسید را دارند ، نیاز به انتخاب مناسب سنگ برای جلوگیری از احتراق است.

مهمتر از همه، سنگهای کربنات کلسیم و سنگهای کلسیت (سنگ مرمر و سنگ آهک در درجه اول) نسبت به اسیدهای نسبتاً ملایم مانند آب لیمو ، سرکه و گوجه فرنگی خرد شده واکنش نشان می دهند.

نتیجه این نیست ، که می توان لکه را از بین برد ، بلکه تراش سطح سنگ است که بدون پالایش سنگ نمی توان آن را برداشت.

در سنگهای صیقلی صیقلی ، یک حمله اسید خفیف معمولاً خود را به عنوان “نقطه کسل کننده” در سطح براق اطراف نشان می دهد.

موارد خاص

کاشی و میزهای سنگی محصولاتی از طبیعت هستند و ذاتاً در معرض تغییرپذیری هر محصول برداشت شده از طبیعت هستند.

مقادیر کافی از محصول را در ابتدای پروژه انتخاب کنید زیرا خرید سنگ در تاریخ بعدی که با خرید اولیه مطابقت داشته باشد بسیار دشوار است. ما به مشتریان توصیه می کنیم ۱۰٪ اضافی را خریداری کنند.

انتقال

شفافیت ممکن است در برخی از تیله ها و اونیکس هایی با رنگ سفید یا بسیار ملایم که ساختار کریستالی دارند ایجاد شود که بسته به ضخامت و پایان سنگ ، نور را به درجات مختلف منتقل می کند.

شفافیت می تواند یک ویژگی تزئینی زیبایی شناسانه و تزئینی باشد و نقصی در نظر گرفته نشود.

انواع مخلوط مواد

طرح هایی که خواستار مخلوطی از سنگ با خصوصیات بدنی مختلف هستند ، در عین حال که از نظر زیبایی شناسی جالب هستند ، می توانند مشکلات سایش و نگهداری را بوجود آورند ، خصوصاً در کاربردهای فضای باز. پرداخت مجدد مشکل نیز ایجاد خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *