AKEMI Everclear 110 یک سیستم رزین واکنشی دو جزئی بدون حلال و ژل مانند است. ویژگی‌های این محصول عبارتند از:

- پایداری UV

-شفاف، بدون رنگ

-بدون حلال

-عدم تغییر رنگ در نواحی تماسی

-پایداری بالا به دلیل ساختار ژل مانند

-جمع شدگی پایین، و بنابراین کمترین تنش درون اتصالات

AKEMI Everclear 110 عمدتاً در صنعت سنگ برای اتصال سنگ‌های طبیعی (مرمر، گرانیت)، و نیز سنگ‌های مصنوعی یا مواد ساختمانی (سیمان، موزائیک) استفاده می‌شود. به دلیل اینکه Everclear 110 زرد نمی‌شود می‌توان از آن برای اصلاح سنگ‌های طبیعی رنگ روشن و سفید استفاده کرد. به دلیل ساختار ژل مانند و هموار این محصول در نواحی عمودی پایداری خوبی داشته و به علاوه می‌توان اتصالات نازکی را از آن ایجاد کرد. علاوه بر این، مواد دیگری نیز می‌توانند با AKEMI Everclear 110 چسبانده شوند، مانند پلاستیک‌ها، کاغذ، چوب، شیشه و بسیاری از مواد دیگر. به دلیل تنوع مواد موجود ما پیشنهاد می کنیم ابتدا این اتصالات را تست کنید. پلی الفین‌هایی مانند پلی اتیلن، پلی‌پروپیلن، تفلون (مانند PTFE) سیلیکون، و دیگر مواد شامل نرم‌کننده (مانند PVC نرم) را نمی‌توان به خوبی با Everclear 110 به هم متصل کرد.
سطوحی که می‌خواهند اتصال داده شوند باید کاملاً تمیز (بدون گر و غبار، آلودگی و روغن و تا حدودی زبر باشند.

1.g 100 از جزء A باید کاملاً یکنواخت با g 80 از جزء B مخلوط شود. نسبت اختلاط باید کاملاً نظارت شود. مقدار اضافی از جزء A اثر نرم‌کننده را داشته و ممکن است به آرامی منجر به زرد شدن شود.

2.برای رنگ کردن می‌توان تا 2% از خمیر رنگ پلی استر به مخلوط اضافه کرد.

3.مخلوط برای حدود 8 دقیقه (ºC 20) قابل استفاده باقی می‌ماند. بعد از حدود 3ساعت (ºC 20) می‌توان بخش‌های اتصال یافته را حرکت داد، بعد از حدود 8 ساعت (ºC 20) می‌توان آنها را پردازش کرد. بیشترین پایداری بعد از 7 روز اتفاق می‌افتد.

4.ابزارها را می‌توان بلافاصله با رقیق‌کننده نیترو AKEMI تمیز کرد. این محصول در صورتی که سخت شود تنها به صورت مکانیکی قابل پاک کردن می‌باشد.

5.گرما فرآیند سخت شدن را تسریع کرده و سرما آن را کند می‌کند.

-تحت شرایط رطوبت دائمی مناسب نیست.

-ویژگی‌های مکانیکی و شیمیایی بهینه را تنها می‌توان با حفظ نسبت‌های اختلاط دقیق به دست آورد؛ چسب اضافی اثر یک نرم‌کننده را داشته و می‌تواند به آرامی موجب زرد شدن شود. مقدار کم اضافی از جزء B (نهایتاً 5%) تأثی منفی بر خواص محصول نمی‌گذارد.

-سطحی که می‌خواهد اتصال یابد باید خشک، تمیز و بدون چربی باشد. رطوبت منجر به ایجاد حباب در چسب شده و به این ترتیب پایداری را کاهش می‌دهد.

-محصول را نباید در دمای زیر ºC 5 استفاده کرد، چرا که به خوبی سخت نمی‌شود.

-اتصال نباید به طور مداوم در معرض دمای بالاتر از ºC 60 قرار بگیرد، برای مدت زمان کوتاهی استفاده تا دمای ºC 100 مانعی ندارد.

-محصول سخت شده تنها به صورت مکانیکی می‌توان از بین برد.

رنگ : بدون رنگ، مات

دانسیته :

جزA : 1.10 گرم بر سانتی متر مکعب

جز B:

1.15 گرم بر سانتی متر مکعب

زمان کار کردن:

در 5 درجه سانتی گراد : تقریباً 30 دقیقه

در 20 درجه سانتی گراد : تقریباً 12 دقیقه

در 30درجه سانتی گراد : تقریباً 10 دقیقه

در 40درجه سانتی گراد : تقریباً 8دقیقه

در 50 درجه سانتی گراد : تقریباً 7 دقیقه