رزین

رزینهای اپوکسی یک سیستم دو جزء است که از رزین و سخت کننده تشکیل شده است. با مخلوط کردن دو جزء ، یک واکنش شیمیایی صورت می گیرد به طوری که رزین مایع به تدریج به یک پلاستیک جامد سفت می شود.

نتیجه یک سطح روشن و براق است. به خاطر سادگی ، معمولاً به جای “رزین اپوکسی” از اصطلاح “رزین” استفاده می کنم.

رزین نه تنها در صنعت و ساخت قایق بلکه در هنر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین ، علاوه بر پیشخوان های آشپزخانه ، می توان از کف ، میز ، تصاویر ، جواهرات یا مجسمه ها نیز استفاده کرد.

کاربرد رزین در هنر

روند استفاده از رزینها در هنر از ایالات متحده ، کانادا و استرالیا ناشی می شود.

در اروپا ، این فناوری هنوز کمی شناخته شده است. با رزینها می توانید آثار هنری خلق کنید که با وضوح ، درخشندگی ، درخشش و عمق آنها مسحور شود.

رنگدانه های رنگی یا مواد افزودنی دیگر به رزینها اضافه می شوند. با انتخاب زمین نقاشی ، نوع ریخته گری ، رنگ ها و مواد افزودنی می توان جلوه های مختلفی ایجاد کرد. حتی هنرمندان رزین با تجربه هرگز یادگیری را تمام نکرده اند.

اگر دوست دارید آزمایش کنید ، کار با رزین را دوست خواهید داشت. ازاین نیز می توان برای تکمیل نقشه ها ، عکس ها و تصاویر (ساخته شده از روغن ، اکریلیک) استفاده کرد

جوهر الکل ، آبرنگ ، جوهر ، مواد مخلوط و غیره) با درخششی که می توان ایجاد کرد و همچنین برای محافظت از آنها در برابر نور UV و تأثیرات مکانیکی. همچنین می توانید از چوب اپوکسی استفاده کنید ، جدول رودخانه اپوکسی خود را بسازید یا هنر ژئودای خود را با آن ایجاد کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *